InvisibleFashion i stylizacja na każdy dzień

1 2 3 4 5 6 9 8 7

ONA: I wracamy po krótkiej przerwie. Tym razem od razu przechodzimy do rzeczy…
ON: Hola hola, jak to. A gdzie zwyczajowe zachwyty, międlenie o niczym, jaka ta moda super, jak to wszystko jest dużo ważniejsze niż tylko ciuszki i ciuszki?
ONA: Tam gdzie zwyczajowe zachwyty jaki to schabowy jest męski, jakie to samochody są piękna a piłka nożna skomplikowana.
ON: No no, ale ja nie prowadzę bloga o moich schabowych.
ONA: I słusznie, nie wróżyłabym Ci zbyt dużych sukcesów…
ON: A byś się jeszcze zdziwiła! Schabowe to bardzo niedoceniane danie bogate w…
ONA: Już, już spokojnie, nie zapowietrzaj się. Widzisz, masz swoje zwyczajowe „intro” do naszych wpisów, czy możemy już przejść do stylizacji? Dziekuję. Ania z InvisibleFashion postanowiła nam zaprezentować kreację do chodzenia na co dzień, co blogerki potocznie nazywają „zwyklakiem”. Mamy więc białą bluzeczkę i dopasowane dżinsy, wygodne beżowe botki na słupku z odkrytym palcem (peep toe), oraz dodatki – beżową torebkę i okulary „muchy”.
ON: Ok, tu się przyznam, że podobają mi się te tatuaże. Do tatuaży ogólnie mam raczej ambiwalentny stosunek, ale te złote dodatki i wzorki bardzo ładnie wyglądają.
ONA: No, chociaż tyle. Tatuaże są oczywiście czasowe, ale fakt, bardzo ciekawy modowy trend. Tutaj również ładnie się komponuje ze złotymi szczegółami z bucików, czy z ażurowym wzorkiem na bluzeczce. Dzięki takim małym detalom cała stylizacji prezentuje się bardzo ciekawie i niebanalnie, a przy tym jest wygodna i niezobowiązująca. Mi się bardzo podoba, o!

Więcej możecie zobaczyć na: InvisibleFashion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *