MishMashFashion i czarno – biały „zwyklak”

with f2 preset

ONA: „Zwyklaki” to jest to co bardzo lubię. Wolę co prawda bardziej wyszukane stylizacje, ale najbardziej sobie cenię te, które prezentują sposoby na codzienne ubieranie się.
ON: Mnie właśnie bardzo ciekawi ta zajawka na pokazywanie tego jak się ubrać na co dzień – myślałem że taka umiejętność jest naturalną zdolnością każdej kobiety i nie potrzebują akurat w tej dziedzinie doradzania.
ONA: A właśnie się mylisz. „Zwyklaki” są może ważniejsze niż najbardziej udziwnione stylizacje. Gdzieś tam, podświadomie, każda kobieta wie jak powinna się ubrać na daną okazję, ale na takie codzienne załatwianie spraw? Tu już jest gorzej. Dlatego prezentowanie stylizacji „codziennych” zdobywa taką popularność.
ON: Kobiety zawsze pozostaną dla mnie zagadką.
ONA: Wiele prostych spraw pozostaje dla Ciebie zagadką, jak np. pranie, więc nie jestem specjalnie zaskoczona.
ON: Ale po co ten jad i nienawiść od razu.
ONA: Jakoś tak samo wyszło. Stylizacja MishMashFashion to klasyczny zwyklak. Czarne dżinsy z własnoręcznie dorobionymi dziurami i bluzka w paski z odsłoniętym ramieniem – bardzo niezobowiązujące i zaraz niebanalne. Do tego wygodne białe trampki z odrobiną złotego blaski. Z dodatków mamy ciekawą torbę z prześwitującą wstawką, złoty zegarek i modne okulary aviator. Moim zdaniem bardzo udana i ładna stylizacja do wyskoczenia na miasto.
ON: No na pewno lepsza niż te Twoje garsonki i spódnice.
ONA: No i po co ten jad?
ON: Samo tak wyszło.

Więcej na: MishMashFashion

Zapraszamy!

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *