ONA i zapowiedź nowego projektu StukStuk.pl

Ha, ON sobie wziął wolne, więc dzisiejszy wpis mam cały dla siebie. Drogie Czytelniczki i Czytelnicy, dzisiaj mam dla was coś absolutnie wyjątkowego. Zanim przejdziemy dalej jednak, zachęcam do obejrzenia króciutkiego filmiku który dla Was przygotowaliśmy:

Jednym z wielu aspektów nowego projektu będzie wykorzystanie zwykłego buta jako medium artystycznego. Wykorzystanie zwykłego przedmiotu, czegoś co używamy codziennie i poddanie go przemianie w dzieło sztuki. Wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, naprawdę unikalne i śliczne <3 Ale cśśśś, na razie to tylko zapowiedź, mała część całości! Nie jestem jednak taka okropna i pochwalę się tymi cudeńkami… Nie ma za co drodzy Czytelnicy!

Prawda że kapitalne? Absolutny hit. A do tego super modne. Przerabianie ciuchów, wszystkie „zrób to sam”, ręcznie malowane buty – to najgorętsze trendy w modzie! Poniżej możecie sobie zobaczyć jak to robią w Wielkim Świecie Mody…

 

Te cudowne buty to wynik współpracy z Keithem Haringiem, natomiast torebki to już dość znana para LV i Takashi Murakami. Świat mody zna i kocha takie projekty, nawet te najbardziej szalone…

Na koniec parę słów o tajemniczym artyście, który stoi za tymi cudownymi bucikami:
Cukin, którego możecie śledzić na jego profilu facebookowym https://www.facebook.com/cukinart jest bardzo utalentowanym, młodym artystą. Swoją przygodę ze sztuką zaczął bardzo wcześnie – od czasów szkolnych zawsze niespokojnie szukał powierzchni, które mógłby wypełnić swoimi pracami. Jeszcze do niedawna zajmował się głównie street artem, ale obecnie rozgląda się za nowymi wyzwaniami – ręczne malowanie butów to nowe pole do popisu dla naszego artysty. Zachęcamy do śledzenia naszych fanpage’ów, na których na pewno będzie mogli jako pierwsi zobaczyć nad czym obecnie pracujemy i co się dzieje w ramach nowego projektu StukStuk.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *