Pomagamy zwierzakom – nie bądźcie obojętni i dołączcie do nas!

s01 s02 s03 s04 s05 s08 s09 s10 s12 s15 s16 s17 s18 s19 s20 s21 s22 s23 s24 s25 s26

ONI: Dzisiaj mówimy jednym głosem. Zazwyczaj sprzeczamy się i żartujemy, ale dzisiaj sprawa jest poważna, więc żarty i docinki idą na bok. StukStuk.pl rozpoczyna akcję wspierania schroniska dla bezdomnych zwierząt – od 14.09 aż do 14.10 z każdej transakcji która będzie miała miejsce na witrynie StukStuk.pl przeznaczamy 2 złote na zakup najpotrzebniejszych akcesoriów dla tego smutnego, choć pięknego miejsca. Schronisko potrzebuje przede wszystkim karmy dla psów i kotów, a oprócz tego kocy, kojców, smyczy, obroży i wielu wielu innych przedmiotów.

Schronisko które odwiedziliśmy ma pod swoją opieką ponad 300 pupili, od szczeniaków i kociąt, do psich seniorów i kocich dziadków. Wszyscy podopieczni są piękni, otoczeni najlepszą opieką pracowników schroniska i wolontariuszy (w tym najnowszej wolontariuszki z StukStuk.pl – w truskawkowej bluzie). Niektóre zwierzątka są już w schronisku dość długo, inne dopiero dotarły. Znalezione, przyniesione bądź uratowane – wszystkie czekają na nowy, lepszy dom, a wszystkie potrzebują naszej pomocy.

Przez cały miesiąc, każda para butów zakupiona w stukstuk.pl to 2 złote przeznaczone na tych pieszczochów. Jeżeli nie możecie przygarnąć takiego psiaka lub kotka do siebie, to warto chociaż wspomóc naszą akcję. Jeżeli chcecie zrobić coś więcej, zajrzyjcie na stronę i fanpage Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, lub pojedźcie do najbliższego schroniska i porozmawiajcie z niezwykłymi ludźmi którzy tam pracują. Ciepli i serdeczni, obdarzeni pasją i miłością do ludzi i zwierząt, chętnie pomogą Wam znaleźć zajęcie, dzięki którym życie tych pięknych zwierząt stanie się choć odrobinę weselsze, a to jest dla nich najważniejsze. Zapewnijmy im pełną miskę i odrobinę ludzkiego ciepła, a może któreś zagości w Naszym domu!

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami <- tu możecie poczytać o Towarzystwie i znaleźć swój lokalny oddział. Możecie też dokonać wpłaty bezpośrednio na konto Towarzystwa.

Pamiętajmy, że na Nas wszystkich spoczywa odpowiedzialność za pomoc schroniskom i ich podopiecznym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *