Przepiękna Panna Joanna z pannajoannak.pl w świetnej wiosennej stylizacji

ON: Takie stylizacje bardzo lubię. Proste, zwyczajne, nic wyszukanego. Spokojnie można się w takich ciuchach przejść po mieście i nie czuć się jak dziwoląg.
ONA: A bo Ty się nic nie znasz. Dla Ciebie to może proste i zwyczajne, ale jak to mówią: diabeł tkwi w szczegółach. Płaszczyk bardzo ładnie się komponuje ze spodniami, a całość elegancko dopełniają buty. Także to nie jest tak, że założysz na siebie cokolwiek co nie jest sukienką, czy spódnicą i już wyglądasz „normalnie”.
ON: Babskie gadanie. To są właśnie próby wmówienia sobie potrzeby nowych ubrań: „do tych spodni nie mam żadnej pasującej bluzki, więc muszę iść na zakupy i kupić sobie od razu z 5 różnych, i koniecznie torebkę.”
ONA: Właśnie że nie. Ale to jest temat na odrębny wpis. Stylizacja Joasi to idealna stylizacja na luzie, doskonałe połączenie, akurat na tak zmienną pogodę. Spodnie to oczywiście najmodniejsze w tym sezonie dżinsy z poszarpanymi nogawkami. Buty dodają całej stylizacji zadziorności. Mamy więc bardzo zgrabne połączenie kobiecości i luzu. Moim zdaniem – świetna stylizacja!

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *