Summer look i Swaggie!

 

ONA: Swaggie ma bardzo ciekawy styl. Połączenie niewinnej dziewczynki i nieokiełznanej buntowniczki. Różowa tiulowa spódniczka i szara bluzka z kapturem, a do tego srebrne sneakersy na koturnie. Z dodatków – pastelowa torebka i opalizujące okulary. Całość prezentuje się bardzo interesująco, choć połączenie jest dość nietypowe.
ON: Ja coś nie czuję tych połączeń. Wolę albo albo, a nie jakieś mixy.
ONA: Ja w ogóle nie wiem czy Ty cokolwiek czujesz z Twoją wrażliwością żelazobetonu. Ale załóżmy, że tak jest. Otóż połączenia stylów są świetną opcją dla kogoś kto dobrze się czuje w danym klimacie, ale chce również spróbować czegoś innego. Swaggie lubi łączyć elementy stylistycznie agresywne, np. skórzane szorty lub spódnicę z jakimś elementem neutralnym, np. grubym szarym swetrem. Daje to unikalne i niespotykane stylizacje.
ON: A nie lepiej by było do tych sneakersów założyć dżinsy? Dlaczego akurat łączyć coś, co dobrze wygląda w jednym stylu?
ONA: To od tej pory będziesz np dostawał codziennie tylko pomidorową i mielone. Po co zmieniać coś jak jest dobre prawda?
ON: Może już się trochę uspokój.

Więcej możecie znaleźć na: SWAGGIE

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *